СХОДИ З ГРАНІТУ

Пропонуємо купити міцні і зносостійкі сходи з граніту, для дому та вулиці. Гранітні ступені - основа надійних капітальних сходів, які прослужать кілька століть.

У нас є широкий вибір відтінків і фактур каменю, сучасне обладнання для обробки, доступні ціни від прямого виробника. 100% якість, увага до деталей, 3 роки гарантії.

Компанія MARIGRAN реалізувала безліч проектів: сходи з граніту для ганку, внутрішні прямі і гвинтові сходи, в приватних будинках, офісах, комерційних і громадських закладах.

   Переваги ступенів для сходів з граніту:

•  Гранітні сходи не бояться дощу, морозу, вогкості, не розтріскуються в спеку;

•  Не дряпаються взуттям, пісок;

•  Легко миються, не накопичують бруд, темніють згодом;

•  Можемо відполірувати їх до дзеркального блиску або зробити матовими, закріпити або нанести антислизькі елементи;

•  За рахунок багатства відтінків вписуються в будь-який дизайн і декор.

MARIGRAN виготовляє всі сходи з граніту за цінами виробника каменю.

Ми закуповуємо різні види українського і зарубіжного граніту у перевірених постачальників - всі матеріали мають радіаційний фон в 1,5-2 рази нижче допустимої норми, безпечні для використання всередині і зовні приміщень. Ціна гранітних сходів варіюється в залежності від матеріалу і складності робіт, але ми завжди знайдемо добротні варіанти, щоб вписатися в бюджет.

 

Дивіться також СХОДИ З МАРМУРУ

Телефонуйте, щоб отримати консультацію, обговорити орієнтовну вартість, і замовити виготовлення ступенів з граніту для вулиці чи в будинку.

НАШІ КОНТАКТИ:

Львів, вулиця Ніщинського, 35

Наші телефони:

+38 (097) 664-38-38
+38 (099) 664-38-38

На Google Maps