ПРО КАМІНИ

ПЕРЕВАГИ КАМІНІВ З МАРМУРУ

Мармурові каміни відрізняються своїм благородним виглядом. Натуральний камінь виглядає дорого і вишукано, підкреслює добробут власника, грунтовність будинку. Їх сьогодні замовляють для котеджів і квартир, дачі, готелів і т.д. Це придбання на довгі роки - в середньому камін з мармуру служить близько 200-300 років без необхідності реставрації.

Компанія MARIGRAN проектує, виготовляє і монтує каміни з мармуру - вбудовані, пристінні, кутові, острівні. Ми використовуємо високоякісний український і європейський мармур, пропонуємо широкий вибір відтінків і способів обробки. Кожен виріб виходить унікальним і особливим. Даємо гарантію 3 роки.

 Тож які переваги мають каміни з мармуру? 

  • Ніякого радіоактивного фону;
  • Повільна тепловіддача - нагрітий вогнем камінь довго зберігає і віддає тепло в кімнату;
  • Стійкість до високих температур - не тріскається, не стає ламким;
  • Не боїться нагріву - не змінює колір і блиск;
  • Можливість створити витончені елементи будь-яких форм і фактур.

Мармурові каміни за ціною виробника

 Ми закуповуємо мармур у перевірених постачальників за оптовими цінами і обробляємо на власному виробництві, тому пропонуємо вигідні ціни на каміни з мрамору. Знайдемо для вас будь-які відтінки, спроектуємо виріб за індивідуальними параметрами з урахуванням побажань, виготовимо, привеземо і встановимо. Гарантуємо високу якість роботи і матеріалів.

Середній термін виготовлення мармурового каміна у Львові - 1 місяць. Телефонуйте, щоб дізнатися орієнтовну ціну, обговорити бюджет і побажання!

НАШІ КОНТАКТИ:

Львів, вул. Ніщинського,35

Наші телефони:

+38 (097) 664-38-38
+38 (099) 664-38-38